МАСКЕНБАЛ

У петак 31.3.2017. године у ОШ "Ђура Даничић", одржан је традиционални ПРОЛЕЋНИ МАСКЕНБАЛ.

У 11:00 је почео МАСКЕНБАЛ у дворишту школе где су се представили сви ученици млађих разреда и предшколци из ПУ "Чика Јова Змај".

Најпре су се представили представили најмлађи учесници маскенбала предшколци из вртића "Плави Чуперак", "Чика Јова Змај 1", "Чика Јова Змај 2" и предшколске групе при нашој школи. предшколци из ПУ "Чика Јова Змај". и "Плави чуперак". Уз музику су прошетали у круг.

После њих су ишли 1-1, 1-2 и 1-3, затим 2-1,2-2, 2-3, 2-4, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3.

На овом маскенбалу смо могли да видимо пуно оригиналних костима гусара, каубоја, карти које су се просуле из Алисе из земље чуда, Викинга, вила, витезова, принцеза, кловнова, цвећа, пролећа, пилића, карневал из Риа.....

Захваљујемо се родитељима на подршци и сарадњи коју су нам пружили у реализацији овог незаборавног дана.

Посебно се захваљујемо на сарадњи васпитачима из вртића "Плави Чуперак", "Чика Јова Змај 1", "Чика Јова Змај 2" и предшколских група при нашој школи.

АКТИВ УЧИТЕЉА

Погледајте ФОТОГРАФИЈЕ са овог незаборавног дана