СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА 2018.

Дана 3.9.2018. године у 9:00 часова, као и сваке године у школи је организована приредба добродошлице ученицима 1. разреда школске 2018/2019. године.

Приредба је намењена првацима, њиховим родитељима и учитељима. Присуствовао је велики број бака и дека. Било је пуно узбуђења и суза радосница са свих страна.

Свечаност су припремили другари из 4. разреда са својим учитељицама: Даницом Килибардом, Надом Лазић,Горданом Јањић Ђорђевић и Бранком Веђић.

Директорка се директно обратила ђацима првацима, поздравила их, као и и њихове родитеље и пожелела им уз учење пуно игре и дружења. Програм је био интерактивно осмишљен на опште задовољство свих присутних.

Тако су прваци свечано пробили лед почетка школовања.
Учитељи првог разреда су: Даница Килибарда, 1-1, Нада Лазић, 1-2, Милица Миловановић, 1-3 и Гордана Јањић Ђорђевић, 1-4. 1-1

Прваци су поносно ушли у своје учионице и сели у ђачке клупе. Упознали су своје учитеље и и добили пригодне поклоне - књиге и мајице са логом своје школе.

Фотографије

повратак на страницу ПРВАЦИ