СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА 2017.

Дана 1.9.2017. године у 10:15 часова, као и сваке године у школи је организована приредба добродошлице ученицима 1. разреда школске 2016/2017. године.

Приредба је намењена првацима, њиховим родитељима и учитељима. Присуствовао је велики број бака и дека. Било је пуно узбуђења и суза радосница са свих страна.

Свечаност су припремили другари из 4. разреда са својим учитељицама: Даницом Килибардом, Надом Лазић,Горданом Јањић Ђорђевић и Бранком Веђић.

Директор се директно обратио ђацима првацима, поздравио их, као и и њихове родитеље и пожелео им уз учење пуно игре и дружења. Програм је био интерактивно осмишљен на опште задовољство свих присутних.

Тако су прваци свечано пробили лед почетка школовања. Учитељи првог разреда су: Дарко Маслар , 1-1, Маја Арбутина, 1-2, Сања Вучић, 1-3 и Наташа Симуновић, 1-4.

Прваци су поносно ушли у своје учионице и сели у ђачке клупе. Упознали су своје учитеље и и добили пригодне поклоне - књиге и мајице са логом своје школе.

Фотографије

повратак на страницу ПРВАЦИ