ЈЕСЕЊИ ВАШАР И ШЕШИРИЈАДА 2016.

У петак 7.10.2016. године у ОШ "Ђура Даничић", одржан је ЈЕСЕЊИ ВАШАР и ШЕШИРИЈАДА.

У 11:00 часова је започела РЕВИЈА ШЕШИРА.

Најпре су се представили предшколци из предшколске установе Чика Јова Змај, прошетали уз музику у круг. Затим су наставили предшколци из "Плавог Чуперка", "Звончића" и предшколци из предшколских група при школама "Змај Јова Јовановић" и "Ђура Даничић".
Онда су ишли ученици 1-1 разреда. И тако редом: 1-2, 1-3, 1-4, 2-1,
2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-1 и 4-2 прошетали су на овој ревији на којој смо могли да видимо пуно оригиналних шешира и костима на тему "Јесен".

У 11:30 је почела јесења продајна изложба у дворишту школе где су сви ученици млађих разреда имали свој штанд са својим радовима, производима, колачима, јесењим воћем....

После продајне изложбе започела је журка на којој су се деца лепо забављала.

Захваљујемо се васпитачима предшколских група и родитељима на подршци и сарадњи коју су нам пружили у реализацији овог незаборавног дана.

Наставници разредне наставе ОШ "Ђура Даничић"

ФОТОГРАФИЈЕ