ОБАВЕШТЕЊЕ O УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД -март 2021

Поштовани родитељи,

Упис ученика у први разред школске 2021/2022. године вршиће се преко услуге еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ преко портала еУправе.

1. Потребно је пријавити дете преко апликације која се налази на сајту наше школе.
  2. Затим је потребно да се региструјете на портал еУправе (уколико нисте регистровани)
  3. Термин за тестирање заказујете преко услуге еЗаказивање на порталу еУправе од 22. 3.2021. год.
  4. Уколико немате могућности за приступ на портал еУправа, упис и заказивање термина за тестирање можете урадити у школи.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја обезбедило је подршку родитељима у вези са еЗаказивањем термина за упис и тестирање детета у ОШ. Сва питања и недоумице у вези са заказивањем термина могу се поставити на контакт телефон: 011/7350557.

Приликом уписа детета не подносите ниједан документ у папирном облику – подаци из матичне књиге рођених, евиденције пребивалишта, здравственог информационог сиситема и потврду о обавезном предшколском програму школа прибавља по службеној дужности, електронским путем.

Изузетно, ако је лекарски преглед обављен код приватног лекара, потребно је да га родитељ донесе у школу.

Све детаљније информације можете добити на тел. 011/3970-140, 2462-284.

Београд, 9.3.2021.                                                                Директор школе

Ирена Иванов-Каличанин