ИНТЕРВЈУ СА БИБЛИОТЕКАРКОМ ШКОЛЕ

Библиотека је место где станују књиге. Библиотекар је чувар тог блага, пријатељ књига, али и ђака.
Ђурини репортери – Невена Недић, Сташа Живковић и Уна Ајдуковић су заједно са учитељицом Сањом Вучић осмислиле питања посвећена библиотекарки наше школе, Нади Д. Раденковић. Овим гестом желеле су да је сви боље упознамо, да нам приближе значај читања и рада школског библиотекара, да мотивишу другаре да што раније почну да развијају културу читања и богате свој речник.
Интервју  су обавиле 3. 3. 2021. године.
Интервју погледајте на линку Интервју са библиотекарком
Ђуриним репортерима било је врло пријатно и занимљиво у друштву библиотекарке Наде, надамо се да ће се и вама допасти. Неколико речи наше библиотекарке за крај као позив ученицима да дођу у библиотеку и зашто је читање важно можете погледати у видео снимку.
Уживајте!
Ђурини репортери