Завршна приредба одељења 4/3

У петак, 18. 6. 2021. године одржана је завршна приредба у одељењу 4/3. Ученици су заједно са учитељицом Сањом Вучић показали да школа није баук. Током протекле четири године у школи не само да су много научили и стекли знања из свих области већ су научили и важне лекције о животу, другарству, првој љубави, подршци, толеранцији, солидарности, давању, радости и другим вредностима које их чине малим, а ипак великим људима.

Кроз плес, извођење драмских текстова, рецитација на тему љубави, другарства, савладавања школског градива, хумора присутним родитељима уприличен је сјајан догађај. Свака тачка пропраћена је великим аплаузом што је била изузетна подршка ђацима који су имали велику одговорност. Сви су се одлично забавили, али је било и врло емотивно.

Драги четвртаци, нека вам даље школско путовање буде веома успешно. Само напред и борите се да једног дана постанете оно што желите!