Мајсторске радионице за неговање културе говора, беседништва, рецитовања и сценског излагања

У школској 2021/2022.години наша школа је домаћин мајсторских радионица за неговање културе говора, беседништва, рецитовања и сценског излагања.То је посебан и потпуно оригинални пројекат у оквиру програма рада Студија „Бис“ као и рада драмских секција основних и средњих школа, али и предмета Језик, медији и комуникација.
Ми смо већ учествовали пред публиком и стручним жиријем и освајали награде. Матеја Јовановић је сада ученик треће године Треће београдске гимназије (пре три године освојио је прво место у беседништву) као и Димитрије Радосављевић ученик 7/3 разреда (пре две године освојио је 3. место у рецитовању). Радионице се одржавају понедељком у 15 сати, у библиотеци наше школе у оквиру Говорништва (обогаћен једносменски рад). Прва је била у понедељак 18 .октобра, предавач проф.Стефан Симић, друга је била 25.октобра, а трећа ће бити 1.новембра.

Свим учесницима желимо успешна предстојећа такмичења, а ту су и фотографије са прве и друге едукативно- креативне мајсторске радионице.