Освојене награде на ликовном конкурсу ,,Креирај чаробна врата која воде у твој свет магије“

Поводом нове Дизнијеве синхронизоване анимације „Енканто: Магични свет“, ђаци наше школе учествовали су на ликовном конкурсу „Креирај своја чаробна врата која воде у твој свет магије“ и освојили су бројне награде.

Показали су нам своју креативност тако што су цртали, сликали и правили чаробна врата која их воде у свет магије. Показали су како изгледају та чудесна врата која воде у невероватан свет чаролије и где сви имамо неке невероватне моћи! У томе су били веома успешни. Браво, креативци!

Награђени ученици:

• одељење III/1 освојило је улазнице за цело одељење за пројекцију филма ,,Енканто – магични свет“
  • одељење III/4 освојило је књиге инспирисане магијом које дарује издавачка кућа Лагуна
  • Даница Јелић, ученица I/3 освојила је прославу рођендана у Комбанк дворани
  • Мелиса Морина, ученица I/3 освојила је цегер из филма
  • Алексија Ђокић, ученица I/3 освојила је свеску из филма
  • Јана Конић, ученица I/3 освојила је слушалице из филма
  • Андреј и Давид Димић, ученици I/3 освојили су мајице из филма

Кикни на линк да погледаш филм са часа