„ТЕНИС У ШКОЛАМА БЕСПЛАТНО ЗА ЂАКЕ ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА“

КЛИКНИТЕ ОВДЕ ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

„Тенис у школе“

Термини тренинга су: – понедељак 17:30-18:15

– уторак 17:00-17:45

– петак 17:30-18:15

Састанак са родитељима који су потписали сагласност биће у понедељак 24.02.2020. у 17:30 у сали за физичко ради договора.

НОВАК ЂОКОВИЋ ОДГОВАРА НА ПИТАЊА НОВИНАРА- ЛИНК

ОБАВЕШТЕЊЕ

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ,

ЗАДОВОЉСТВО НАМ ЈЕ ДА ВАС ОБАВЕСТИМО ДА ЈЕ НАША ШКОЛА ЈЕДНА ОД ЈЕДАНАЕСТ ШКОЛА У СРБИЈИ У КОЈОЈ ЋЕ СЕ РЕАЛИЗОВАТИ ПРОЈЕКАТ „ТЕНИС У ШКОЛАМА БЕСПЛАТНО ЗА УЧЕНИКЕ ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА“.

САГЛАСНОСТ ЗА РЕАЛИЗАЦИЈУ ДАЛО ЈЕ МИНИСТАРСТВО ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА РС, ПОДРШКУ ПРОЈЕКТУ ПРУЖАЈУ ТЕНИСКИ САВЕЗ СРБИЈЕ И ТЕНИСКИ КЛУБОВИ.

ПРОЈЕКАТ РЕАЛИЗУЈЕ НАСТАВНИЦА ФИЗИЧКОГ И ЗДРАВСТВЕНОГ ВАСПИТАЊА САЊА ВУЈКО И ТЕНИСКИ ТРЕНЕР – МЕНТОР  КОЈИ ЈЕ ОДРЕЂЕН ЗА НАШУ ШКОЛУ.

ПРОЈЕКАТ ЋЕ СЕ РЕАЛИЗОВАТИ ОД ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОД. У САЛИ ЗА ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ У ОШ „ЂУРА ДАНИЧИЋ“, ОВЕ ГОДИНЕ У ПРОЈЕКТУ ЋЕ УЧЕСТВОВАТИ УЧЕНИЦИ ДРУГОГ РАЗРЕДА.

ДАНА, 9.1.2020. ГОД. ПОТПИСАН ЈЕ ПРОТОКОЛ ИЗМЕЂУ ТЕНИСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ И ОШ „ЂУРА ДАНИЧИЋ“ БЕОГРАД.

У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ БИЋЕ ДЕТАЉНИХ ИНФОРМАЦИЈА У ВЕЗИ РЕАЛИЗАЦИЈЕ ПРОЈЕКТА.

КЛИКНИТЕ НА ОВАЈ ЛИНК ДА ПОГЛЕДАТЕ ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЈУ

Директорка школе